-->

adsense

30 Mayıs 2014 Cuma

BEBAK BADEMLİ MİNİ EL VE VÜCUT KREMİ

Daha önce belirttiğim gibi çantaya atmalık küçük boy kremleri çok seviyorum.Bebak bademli el ve vücut kremini Bim de görünce denemek istedim.20 ml.lik minicik ambalajı çok yer kaplamıyor tam deneme boyu.Tabiiki vücuda sürmeye yeterli gelmez ama eller için ideal.
Kıvamlı bir yapısı var ama dağıtınca hemen emiliyor ve yapış yapış bir his bırakmıyor.Kokusu da oldukça hoş ve yoğun değil.Fiyatı da yanılmıyorsam 1 lira gibi bir şeydi yani nelere vermiyoruz bu parayı değil mi?Ellerde yarattığı yumuşaklığı ve nemli hissi sevdim.Büyük boyunu almayı isterdim ama ne yazık ki çevremde BEBAK ürünlerinin satıldığı bir iki yer var onlarda da sadece belli ürünler mevcut.Yoksa gül suyunu ve makyaj temizleme sütünü de denemek isterdim.İçindekileri merak ederseniz aşağıda görebilirsiniz.Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.