-->

adsense

18 Nisan 2014 Cuma

TASARIM HARİKASI

Erkek ayakkabılarındaki tasarımların şıklığına ve kalitesine bakınca hakikaten Kemal Tanca bu işi iyi yapıyor diyorum her defasında; duyduğuma göre yakında  çocuk ayakkabısı piyasasına girecekler ama sadece pilot bölgelerde satışları gerçekleşecekmiş.Çok sevindim çünkü çocuk ayakkabısı bulmak gerçekten zor.Piyasa artık ucuz ürün dolu ve benim kızım gibi her ayakkabıyı giyemeyen çocuklar çok zorlanıyor.Belki İstanbul,Ankara da durum sorun olmuyordur ama benim gibi küçük şehirlerde oturanlar bu konudan çok muzdarip biliyorum.Umarım birileri küçük şehirleri de düşünüp kaliteli mal satan dükkanlar açar.Sevgiler.....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.