-->

adsense

10 Nisan 2014 Perşembe

Lupita Nyong’o Yeni Lancôme Elçisi
Maison Lancôme, Academy ödüllü aktris Lupita Nyong’o’u yeni marka elçisi olarak sunmaktan gurur duyar.

Doğuştan gelen zarafeti, güzelliği, sofistike ve içgüdüsel yeteneği ile 31 yaşındaki Lupita Nyong’o tüm dünyada ses getiriyor. Steve McQueen’in 12 Years a Slave filminde canlandırdığı Patsey karakteriyle “En İyi Yardımcı Kadın” Academy Ödülü’nü alan Lupita Nyong’o, Lancôme’un Oscar Ödüllü 4. Marka elçisi oldu. Ünlü aktrisin kazandığı ödüller sadece Oscar ile de sınırlı değil. Dünya çapında Screen Actors Guild® Ödülü, the Independent Spirit Ödülü, NAACP Ödülü’nün yanı sıra 2013 Hollywood Film Ödülleri’nin “New Hollywood Award”ı da olmak üzere birçok prestijli ödül daha kazandı.
Yale School of Drama’dan yakın bir zamanda mezun olan Lupita Nyong’o, farklı sanat dallarında geniş bir bilgi birikimine sahip. Sahnede kendini gösteren Nyong’o , aynı zamanda Kenya’da albinism hastalığıyla yaşamanın zorluklarını konu alan In My Genes adlı ödüllü uzun-metraj belgesele de yönetmenlik yaptı. Yakın bir zamanda bir aksiyon filmi olan Non-Stop’ta Liam Neeson ve Julianne Moore ile birlikte aynı sahneyi paylaştı. Meksika’da doğan Kenyalı aktris, doğal güzelliğiyle kendine güvenen, hayatı kucaklayan ve aynı zamanda en güzel ışıltının kaynağını iç güzelliğin dışa yansıması olarak gören biri.
"Böylesine prestijli bir geçmişe sahip olan ve çok sevdiğim Maison Lancôme’a katılmış olmaktan büyük bir onur duyuyorum. Güzelliği dikte edilebilecek bir kavramdan çok, kadının kendisi olma özgürlüğünün bir dışa yansıması olarak benimseyen bu markanın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” diye ekleyen Lupita Nyong’o; Julia Roberts, Kate Winslet, Penélope Cruz ve Lily Collins ile birlikte Lancôme’un hayat dolu ve zarif marka elçileri arasında yerini alıyor. Lupita Nyong’o 2014 yazında, Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekilecek reklam kampanyalarıyla karşımızda olacak.
Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.