-->

adsense

23 Nisan 2014 Çarşamba

DIADERMINE LIFT GÖZ ÇEVRESİ BB KREM

Selam göz altı kapatıcısı deyince artık ihtiyacım olduğundan bol bol satın alıyorum.Diadermine markasına ait olan bu göz çevresi bb kremini de görünce hemen denemek için aldım.Fiyatını hatırlayamıyorum bayağı uzun süre oldu.Altın sarısı bir ambalajı var.Kadınları çekebilmek için güzel bir ambalaj.
Ambalajında sıkılaştırdığı ve göz altındaki çizgileri azalttığını yazıyor.Ben doğrusu böyle bir şey hissetmedim.8 saate kadar kapatıcı etki vaat ediyor.Bu doğru uzun süre kalıcılığa sahip.
Aydınlık bir cilt tonu sağlar diyor.Evet tabii ki biraz aydınlatıyor.Kapatıcılığı orta ayar öyle her şeyi kapatmasını beklemeyin.Fırçası uygulama sırasında çok pratiklik sağlamıyor.İz iz duruyor mutlaka süngerle üstünden gitmek zorunda kalıyorum.
Daha genç ciltler için yeterli olacağını düşünüyorum ama benim gibi olgun ciltliler için daha fazlası gerekli.Sizin deneyip beğendiğiniz kapatıcı var mı?Sevgiler....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.