-->

adsense

11 Nisan 2014 Cuma

AKAT GARDİ KURU ŞAMPUAN

Selamlar geçenlerde lilakutu dan kuru şampuan çıkınca aklıma ne zaman önce alıpta bir kenara attığım bu kuru şampuan geldi.Her gün saçlarımı yıkadığım için kullanmak bir türlü nasip olmamıştı.50 ml.lik bir ürün olan Akat Gardi kuru şampuanı carrefour dan 6 lira gibi bir fiyata satın almıştım.


Bu ürünü ilk olarak kızımın saçında denedim.Bir yere gidecektik ve soğuk olduğu için kızımın saçlarını yıkayamamıştım.Bu spreyden sıkıp parmaklarımla saç diplerine dağıttım.Beyaz partiküller oluşmadı kolayca dağıldı.Ve kızımın saçlarının inanılmaz hacim kazandığını fark ettim.Koklayınca kirden iz kalmamış kötü koku gitmişti.Ürün hoş hafif bir kokuya sahip.Kuru şampuanlar saça sıkılınca saçtaki yağı emiyorlar ve gerçekten tertemiz bir görüntüye kavuşturuyorlar.Tabii ki bu geçici bir durum akşama kızımın saçını yıkadım ama acil durumlar için güzel bir çözüm mesela yolculuklar.Kutunun üstünü okuyunca temiz saçada sıkılabileceğini gördüm sonrasında saç spreyiyle sabitleyince saça hacim verir diyordu.Hakikaten doğru her gün saçlarıma sıktım ve son derece hacimli saçlara sahip oldum.Kutu sadece 50 ml. bu yüzden çabuk bitti.Bence en az 150 ml olarak üretilmeli.Ben çok çok sevdim.Artık mutlaka bir kuru şampuanım kenarda bulunacak.İçeriğini aşağıda görebilirsiniz.Sevgiler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.