-->

adsense

19 Mart 2014 Çarşamba

YVES ROCHER ÇİLEKLİ DUŞ JELİ

Selam çok sevdiğim Yves Rocher markası 55 hektardan fazla tarım sahasıyla Ecocert sertifikalı organik tarım yapan bir firma.1977 den beri bu sahalardaki bitkiler hiç bir kimyasal katkı maddesi kullanılmayan Organik Tarım ile yetiştiriliyor.Biz kadınlarda bu ürünleri severek kullanıyoruz.Bu gün anlatacağım duş jelini biriken puanlarımla almıştım.Fiyatı 13.90 liraydı sanırım.Yoğun bir çilek kokusuna sahip duş jeli kızımla çok seviyoruz.En önemlisi de cildi kurutmuyor Ph değerine uygun.Doğada çözünebilen bir formüle sahip.Mis gibi kokular içinde banyo yapmak büyük bir zevk.Yves Rocher markasının en beğendiğim yönü ambalajlarının şık olması al beni diye bakıyorlar.Bu üründe 400 ml.lik kocaman kutusuyla çekici rengiyle kendini aldırıyor yani.Ürüne göz atmak isterseniz BURADANİçeriği ise aşağıdaki gibi sevgiler...

1 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.