-->

adsense

17 Mart 2014 Pazartesi

DOVE WINTER CARE EL KREMİ

Selam bu dove un kış için özel ve sınırlı sayıda  ürettiği bir krem. Ambalajı kış detaylarını barındırıyor hoş ve kullanışlı.Kavanoz tipi kremler kesinlikle hepsini kullanabildiğimiz için daha kullanışlı.Ürün 150 ml. oldukça büyük ve uzun süre gidiyor.

Ürünün kokusu hafif ve hoş.Fiyatı tam hatırlayamıyorum ama 4 liraydı sanırım.(Bu fiyatları not etmeyi hep unutuyorum.)Kremin emiliminin çok çabuk olduğunu söyleyemeyeceğim.Elinize sürdükten sonra yağlı bir his de bırakıyor.Belki de elleri hafif ıslatarak kullanırsak daha iyi nüfuz etmesini sağlayabiliriz.Ellerin kuruluğunu ve çatlakları gayet iyi geçiriyor.İçeriği ise aşağıdaki gibi sevgiler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.