-->

adsense

9 Aralık 2013 Pazartesi

AVON SUPER SHOCK BLACKEST BLACK VE MAX MASCARA

İlk kez bir Avon marka mascara denedim.Bu iki mascara birlikte 18 lira gibi bir fiyataydı.Bende denemek istedim.Siyah olanı blackest black yeşil olanı ise max mascara.Slikon  uçlu mascaralar daha çok hoşuma gidiyor.Çünkü kıl fırçalar kirpiklerimi genellikle yapıştırıyor.Bu iki rimelde slikon fırçalı olduğu için çok sevindim.
Blackest black Avon'un en beğenilen rimelllerinden.Kirpikleri uzatması başarılı bir kaç kat sürünce hacimde veriyor.Oldukçada siyah bir renk veriyor.İçindeki ürün bana biraz az gibi geldi biraz daha çok olabilirdi.Topaklanma yapmıyor.Ve fırça kirpikleri tek tek tarıyor yelpaze gibi açıyor.Yapıştırmıyor.Ambalajı 10 ml. ve gayet şık resimde hafifçe belli olduğu gibi desenler var.Kalıcılığını beğendim.Akşam olduğunda da temizlenmesi kolay yani gündelik yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Max mascara 10 ml.lik yeşil renk şık bir ambalaja sahip.Ben max mascarayı daha az sevdim.Çünkü kirpiklerimi maalesef yapıştırdı.Aslında ilk sürüşte Max kirpikleri Blackest black'den daha fazla uzatıyor.Blackest black 2. sürüşte aynı uzunluğa ulaşıyor.Blackest black kirpikleri yapıştırmıyor ama Max yapıştırıyor.Siyahlıkları her ikisinde de aynı yani biri daha siyah yapıyor kirpikleri diyemem.Ben rimellerin her ikisini de sürerken alt kirpiklerim kendiliğinden boyandı buda hoşuma gitti.Normalde boyamak için uğraşmam gerekirdi bu rimellerde buna gerek kalmadı.Her ikisi de yelpaze gibi kaşlara kadar uzanan sonuç veriyor.Yalnız ben 2-3 kat sürüyorum.Bazende her iki rimeli ard arda sürüyorum.Sonuç gayet güzel.Böyle bir alışkanlığım var.Evde ne kadar farklı rimel varsa karıştırıp kullanıyorum.Böylece birisinin uzatma birisinin dolgunlaştırma özelliğinden faydalanıyorum.İsterseniz sizde bir deneyin.Her iki rimelinde kalıcılıkları gayet iyi.Temizlenmeleri rahat.Kısacası benzer özelliklere sahip olmalarına rağmen Blackest black kirpikleri yapıştırmaması açısından favorim oldu.Her ikiside gündelik yaşam için ideal bir kullanıma sahip yalnız içindeki ürün az yani çok uzun süre kullanamayız.Topaklanma yapmamaları ve kalıcılıklarını başarılı buldum.Sevgiler...
3 yorum:

 1. Rimelleri ben de karıştırarak kullanırım.Sadece rimel de değil.Oje,ruj,göz kalemi :)) Yalnız olmadığıma sevindim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aa iyi fikir verdin bende deneyeyim:)))

   Sil
 2. Max bende kullandım beğenmiştim ama superi kullanmadım. Süperi daha güzeldir bencede :))

  YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.