-->

adsense

7 Eylül 2013 Cumartesi

BİR DİLİM LİMON BENİ MİMLEDİİİİİİİ

Sevgili arkadaşım bir dilim limon beni mimlemiş çok mutlu oldum sorularına cevap vermek benim için zevktir.Ayrıca blogunu çok severek takip ettiğimi söylemeliyim.İşte sorular:))

1-Hayatınızda mucize olarak nitelendirdiğiniz bir olay yaşadınız mı?
Galiba kızımın doğması benim için en büyük mucizeydi onu çok fazla zaman bekledik ve en sonunda geldiğinde bizi dünyanın en mutlusu yaptı.

2-Almayı düşünüpte alamadığınız ne var?
 Ne kadar tuhaf hiç bir şey aklıma gelmedi ben şöyle cevaplıyım almayı değilde yapmayı istediğiniz ne var diye hep yurtdışına çıkmayı ve farklı kültürleri tanımayı istemişimdir ama şimdiye kadar nasip olmadı inşallah bir gün olur..

3-Kıyafet konusunda takıntılarınız var mı?
Evet bazı şeyleri asla giymem çünkü bende korkunç durduklarını düşünüyorum mesela bolero, aşırı kısa etekler,kısa bluzlarla giyilen taytlar bunları gençken o kadar giyindim ki şimdi giyememeyi çok fazla sorun etmiyorum ama keşke giyebilseydim:((

4-Nefret ettiğiniz huylar ve ya insanlar?
Her şeyi bilen insanlar vardır ya onlara dayanamam çünkü yanlarında konuşacak bir şey bulunamaz her zaman lafı ağzınıza tıkar her şeyin doğru cevabını o bilir.Birde noktasız insana dayanamam yani durmaksızın konuşan hiç susmayan.

5-Sizi en net tanımlayan kelime?
 Üniversitede yıllıkta okulun en karizmatiği seçilmiştim:))Belki bu olabilir.

6-Hayata yeniden gelme şansınız olsa hangi ülkede doğardınız?
İngiltere oldukça çekici geliyor.


7-Tek başına bir insan keyiflenmek için ne yapabilir?
Zaten çoğu zaman tekim yalnızlığı çok seviyorum.Kitap okurum,film izlerim,blogumla ilgilenirim.Blog gerçekten çok güzel bir hobi kendini ifade etme tarzı herkese tavsiye ederim.

8-Nikah masasında evleneceğiniz kişiden "Hayır!!!" cevabı alırsanız ne yaparsınız?
Böyle bir şey allahtan başıma gelmedi galiba ayakkabımı çıkarıp kafasına vururdum.
 9-İnsan kaderini mi yaşar,kaderini mi yazar?
Kaderini yazar bence seçimlerimizin ürünüyüz.

10-Aklınıza gelen ilk ingilizce kelime?
True love

11-İnternette sahip olduğunuz ilk nickname?
Angel

Çok teşekkür ediyorum harika bir mimdi.Bende bu soruları cevaplamak isteyen bütün arkadaşlarıma yolluyorum sevgiler...

2 yorum:

  1. Bende hep farklı kültürleri tanımayı isterim küçüklüğümden beri elime gecen Erasmus fırsatını da teptim.Umarım pişman olmam...Çok bilmiş çok konusa insanları sevmiyorum çünkü ben konusmayı severim kim lafı agzıma tıkamamalı :D
    Tsekkurler tatlım cevapladıgın için seni yakından tanımak güzeldi..

    YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.