-->

adsense

14 Haziran 2013 Cuma

MELEKLERİN GÜCÜ BEKİ İKALA ERİKLİ

Selam Beki İkala ERİKLİ'nin bir başka kitabını daha okudum.Seviyorum meleklerle ilgili kitapları kitap 350 sayfa ve Destek yayınevi tarafından basılmış.
Kitap aslında baştan sona Beki'nin kendisyle çalışan insanların hikayeleri hakkında geçmişi şifalandırma çalışmaları,meleklerin mucizeleri,ölüm,ölmüş olupta ışığa ulaşamayan varlıklar,enerji alanımızda barınan varlıklar,geçmişten gelen korkular,yaşam amacımızı bulmak,arafta kalmış ölü insanlar...
Bütün bu ilginç konuları Beki adlarını değiştirdiği insanlarla yaşadığı deneyimlerin içinde işlemiş tadına doyamayacağınız anılar,hikayeler.
Kitapta ayrıca geçmişinizden kaynaklanabilen sorunlarınızı bulabilmeniz için bir test de var.İlginç bir kitap.Sevgiler..1 yorum:

  1. Henüz okumadım ama çok kişi tarafından okumam için tavsiye edildi.. En kısa zamanda okuycam :)

    YanıtlaSil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.