-->

adsense

20 Mart 2013 Çarşamba

KONUK YAZARIM VAR YAR BANA BİR EĞLENCE

Sevgili arkadaşım YAR BANA BİR EĞLENCE bloguma konuk yazar oldu hoşgeldi sefalar getirdi.Sizde bloguma bir şeyler yazmak isterseniz kelebeketkisi39@gmail.com a yazın.

Merhaba
Bugün arkadaşım  Kelebek Etkisi'nin blogunda misafirim.
Sizlere severek kullandığım bir peelingden bahsedeceğim. Öncelikle güzel bir ürün olduğunu söylemeliyim.

 Hiçbir ürün gibi siyah noktaları silip atmıyor ciltten ama temizliyor. Evet hatta oluşumunuda önlüyor olabilir.

Peelingin yapısı bu şekilde.
 Ambalajın arkasında ürünün vaat ettikleri yazıyor ve bir çoğuda doğru bana göre. Katılmadığım tek nokta gözenekler daha az görünür hale gelir ifadesi. Bu tarz ürünleri isteyerek ya da mecburiyetten kullanıyoruz ve bir bakmışız ki gözenekler daha da görünür hale gelmiş ve tabi oluşacak siyah noktalardan bahsetmeye bile gerek yok. Bence bu tarz tüm ürünler gözenekleri açıyor.


 Bunlarda ürünün içindeki maddeler.Son birkaç şey söyleyecek olursam eğer: Fiyatına,performansına göre iyi bir ürün. Fiyatı 10-12 Tl civarında.

Benim söyleyeceklerim bu kadar. Beni blogumda okumak isterseniz ve hatta konuk yazarım olmak isterseniz Tık Tıkk

1 yorum:


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.