-->

adsense

22 Aralık 2012 Cumartesi

GOLDEN ROSE CAT WALK MASKARA ve MAYBELLINE VOLUME EXPRESS MASCARASelam bu maskarayı ilk kez sevgili güzellik kazanından http://guzellikkazani.com/category/golden-rose/  duymuştum ve uzun süredir merak ediyordum.Alışverişe gittiğimde fiyatıda çok uygun olunca (5.90 lira)hemen aldım.Şu iki rimel üstüste kullanma alışkanlığımdan vazgeçemiyorum.Sonra bir arkadaşıma gittim ve hemen denedik hayretler içinde güzellik kazanında yazılanların doğru olduğunu gördüm fiyatına göre çok iyi bir performans tek tek ayırdı kirpiklerimi ve uzattı.Yalnız içindeki rimeli az yani çok uzun süre kullanılacağını düşünmüyorum ama gündelik kullanım için tek başına kullanılabilinir. Benim kirpklerim kısa ve kıvrık çok iyi durdu ama arkadaşımın kirpikleri uzun ve düz ondada hiç güzel olmadı.O bu markanın diğer rimellerini deniyecek 3 farklı fırçayla bir seri çıkarmış golden rose bana bu en uygunu geldi fiyatı çok uygun olduğu için diğer rimellerinide deneyip kendinize en uygunu bulabilirsiniz.Hepside cıvıl cıvıl renkli belki bunların hepsinide denerim.Aslında yıllarca Maybelline Volume Express mascara  rimelini kullandım vazgeçmek çok zor oldu.Kirpikleri dolgun gösterir uzatır tek kusuru tek tek ayırmaz biraz yapıtıştırır.Bu yüzden yeni bir rimel arayışındayım. Ama  alta Maybelline üste Golden rose sürünce başarılı bir çalışma oluyor.Tabii diğer rimel kurumadan hemen sürmek gerekiyor yoksa kirpikler yapış yapış oluyor.Rimel arayışım bir süre daha sürecek siz hangi rimelleri kullanıyorsunuz yazarsanız sevinirim.


Resimler Google görsellerden alınmıştır.

2 yorum:

  1. iki rimel sürme alışkanlığı bende de vardı. önce düzgünce ayırandan sonra uzatandan sürerdim, artık üşeniyorum. golden rose'u uyduruk bulurdum ben vay be deneyelim bakalım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ama içindeki sıvı rimeli az çabuk bitiyor daha yoğun olsaydı bayılırdım canım

      Sil


Sitede yer alan yorumlar ve içerik yazarın kişisel ve objektif görüşlerini yansıtmaktadır. Blogda bahsi geçen ürünlerin okuyucular tarafından kullanılması halinde oluşabilecek sorun yada memnuniyetsizlikten dolayı yazar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur. Aksine hareket eden blog ve siteler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.